Dlaczego, jak, gdzie?

Dlaczego to ze mną chcesz się spotkać na sesji?

Już od progu mojego studia poczujesz się jak w domu. Nie pozwolę Ci nawet przez chwilę pomyśleć o troskach dnia codziennego.

Dosłownie wciągnę Cię w świat fotografii, który naładuje Twoje baterie na kilka kolejnych dni.

Zdjęcia, które zrobimy, będą pełne miłości, czułości, dobrej energii i pięknych wspomnień.

Magdalena Kubiak, fotograf
sesja portretowa, Magdalena Kubiak

Co mnie wyróżnia?

Każdą sesję projektuję i szyję na miarę… Twoją, Twojego dziecka, Twojej rodziny.

Począwszy od dedykowanych zaproszeń na sesję zdjęciową, poprzez własnoręcznie malowane tła, wydziergane stroje dla noworodka, a skończywszy na pięknych stylizacjach kobiecych.

To wszystko jest oryginalne, bo opracowane przeze mnie z ogromną pasją i zaangażowaniem.

To wszystko jest wyjątkowe, bo stworzone dla niepowtarzalnych osób, jakie goszczę w moim studiu.

Jak pracuję?

Każda sesja jest absolutnie wyjątkowa!

Przygotowuję ją z myślą o rodzinie, dziecku czy przyszłych rodzicach, którzy staną przed moim obiektywem.

Właśnie dlatego działania zaczynamy od rozmowy telefonicznej, podczas której trochę się poznamy, odpowiem na Twoje pytania, podpowiem Ci, jak się przygotować do sesji, co ze sobą zabrać. Później, widzimy się i… wydobywamy magię, miłość, kobiecość, delikatność, wrażliwość, tworząc wspólnie niezapomnianą pamiątkę.

W ciągu 15 dni roboczych od sesji oddaję w Twoje ręce fotografie poddane profesjonalnej obróbce, wydrukowane na matowym, aksamitnym w dotyku papierze, w formacie 15x23 cm. Otrzymasz też wersję elektroniczną w 2 formatach – do druku i publikacji w internecie.

sesja ciążowa, Magdalena Kubiak

Gdzie pracuję?

Pracuję przeważnie w studiu. Wyposażyłam je w akcesoria, dodatki, stroje dla dzieci, suknie i kreacje dla przyszłych mam – jednym słowem we wszystko, co potrzebne do stworzenia pięknych kadrów.
 

Znajdziesz u mnie również miejsce na przewinięcie dziecka, spokojne nakarmienie maluszka oraz odpoczynek, podczas gdy ja zajmę się małym modelem.

A co z plenerami? Jestem szczęściarą, bo mieszkam i pracuję w pięknej okolicy. Grzechem byłoby nie skorzystać z tych niepowtarzalnych naturalnych teł. 

Okoliczne, kipiące zielenią lasy, plenery pełne kwiatów i kolorowych liści nie są mi obce i tam również z ogromną radością się z Tobą spotkam!